Pubg Mobile UC Hilesi 2021

Pubg Mobile UC Hilesi 2021

Hile Durumu: Aktif

Online Sayısı:

UYARI : Her hesaba günde maximum 1 gönderim yapılır.

Hilelerin Genel Özellikleri

Sizlerin de bildiği üzere oyunda güzel kıyafet, harika ekipmanlar ve eşsiz silahlara sahip olmak için oyuna para yatırmanız gerekmekte. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza bunları yükleyebileceğinizi söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Bu site sayesinde bu mümkün. Bu tür hileler için çalışanına az rastlanıyor diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. OyuncuKampi sitemiz oyunların açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak hazırladığı, oyun içinde çalışan hileleri geliştirmiştir. Online oyun hileleri sağlayan sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde kullanıcı adı veya ID ile ekipman ve para gönderimi yapar.

pubg mobile

Peki Bu Hileler Nasıl Yapılır?

Listede bulunan oyunların online sürümünü kullanarak hesabınıza bedava ekipman ve para göndermek isterseniz bunu oyuncukampi.com sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Kullanımı basit Oyun Hileleri sırasıyla şu adımlarla yapılmaktadır;

  1. Gönderilecek Para, Puan veya Ekipman “+” ve “-” butonlar yardımıyla seçilir.
  2. Ardından “Gönder” butonuna basılır.
  3. Açılan pencerede gönderim yapılacak hesabın oyundaki ID numarası veya kullanıcı adı yazılır.
  4. Platform seçimini Android, iOS, PC ve tümü seçenekleri arasından seçin. Gönderilecek özelliğin tüm cihazlarda görülmesi için tümünü seçmeniz önerilir.
  5. Gönderilecek özelliğin üretimi oyunların veri tabanına sızıldıktan sonra başlar.
  6. Üretim tamamlandıktan sonra sıra hesaba gönderim işlemine geldiğinde indirme adımları penceresi gelecek.
  7. Gönderimin hesabınıza ulaşması için gereken indirme adımlarını yapmanız gerekiyor. Ardından hesabınıza, seçtiğiniz Para, Puan veya Ekipman miktarı gönderilmiş olacaktır.

Bu Hilelerde Ban Riski Var mı?

Sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Hileleri yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca listedeki oyunlar için sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini oyuncukampi.com olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.

Bu Hileler Sınırsız Şekilde Gönderilir mi?

Listedeki oyunlar içerisinde gönderim yaparken sınırsız seçeneği bulunmamaktadır. Oyunların günlük maksimum gönderim miktarı bulunmaktadır. Fakat hileyi her gün yapan bir kullanıcıyı düşünürsek sınırsız hile yapmış gibi olacaktır. 10 gün çeşitli aralıklarla sitemizi ziyaret edip hileyi yapan bir kişinin inanılmaz bir serveti olacaktır yani harca harca bitmez.

© Copyright 2019-2021. Tüm Hakları Saklıdır..