Mobil Operatör Kampanyaları

Turkcell GNÇ Fırsat Pro

Türkiye`nin en çok hat dağıtıcısı Turkcell kampanyalara dur durak doymuyor yepyeni bir GNÇ Fırsat Pro kampanyası ile 2020 e güzel bir giriş yaptı. Öyle ki bu kampanya gençleri yakından ilgilendirecek. Hep birlikte kampanya içeriğine bakmaya ne dersiniz? ( 25 yaş ve altındakilere özel; her yöne 14GB, sosyal medyada geçerli 5GB internet ve daha fazlası GNÇ Fırsat Pro Kampanyasında! ) 25 Yaş altındakilere sürpriz dolu dolu internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız hemen en yakın Turkcell şubesine koşar adımlar ile gidin. Dahası sosyal medya platformlarına da kampanyaları devam etmekte

Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5GB

Turkcell kampanyalarından yararlanmak isteyenler özellikle başka operatörler den sıkıldıysanız Hattınızı Turkcell taşıyarak kendinizi bol bol internet paket kampanyaların da bulursunuz.

Paketteki faydalar

 

  • Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10GB internetin keyfini çıkartın.
  • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
  • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın .
  • lifebox’a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!
  • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

 

Turkcell Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir