Dekorasyon

Makrome İle Bohem Değişim!

Evinize makrome ile bohem dokunuşlar katmak ister misiniz? Günümüze uyarlanmış makrome örnekleri ile istediğiniz her alanı zarif ve ilgi çekici yapmak artık çok kolay. duvarları, pencereleri, yatak odanızı ve hatta bebek ve çocuk odalarınızın havasını az maliyetle değiştirmeniz mümkün.

Nude renkleri, beyazı ya da pastel soft renkleri seviyorsanız shabby chich tarzını takip edebilirsiniz. Bu tarz asla eskimeyen, feminen bir tarzdır ve içerisine makrome dekorasyon ürünleri eklemek oldukça kolaydır.

Eğer ahşap objeleri, eskiyi tarz olarak benimsediyseniz ise sizin için rustik stili araştırmanızı öneririz! Rustik tarzın içerisinde bolca ahşap ürünler ve hasırdan yapılan objeler olduğundan yine makrome ipleri ile yapılmış dekorasyon ürünleri harika duracaktır!

Ev dekorasyonunuz country tarz ise siz de çiçek desenlerinden, ekoselerden ya da duvar kağıtları ve bordürlerden hoşlanıyorsunuz demektir. İçeriklerimizde country tarzı benimsemiş sizler için harika makrome yapımı ayna çerçeveleri, bardak altlıkları bulabilirsiniz!

Sade, sıcak bir ortam tercih ediyorsanız daha doğal tonlarda makrome ipleri ile istediğiniz dekorasyonu elde edebilirsiniz. Abartıdan kaçınarak keten gibi parçalarla sıcacık bir ortam yaratabilirsiniz.

Farklı birkaç parça makrome malzemesi kullanmanız sade görünümden çıkmanıza sebep olabilir. Bu yüzden daha az parça ile dekorasyonuzu yapmanızı öneririz.

Salonlarınızın pencerelerini makrome ile süslemek, duvarlarınıza düş kapanları yapmak ya da mumluklarınızı, saksılarınızı makrome ipleri ile güzelleştirmek hem sizler için harika bir hobi olacak, hem de uygun maliyetle ortamınızı değiştirecek ve ısıtacaksınız.

Duvar panoları, dekoratif raflar, renkli puflar, salıncaklar ile çocuğunuzun odasını renklendirebileceğiniz gibi masa örtüleri, runnerler, minderler, tabureler ile mutfaklarınızı basitçe yenileyebilirsiniz! Üstelik artık makrome malzemelerini çok daha kolay bulabilir hale gelmemiz, bizler için büyük kolaylık. Makrome yapımı için gerekli olan ipler, tarta çubuklar, şiş ve tığlar, teller hemen hemen her sitede beğenimize sunuluyor! Sizler sadece sitemizin içeriklerinde girilmiş olan basit ve detaylı anlatımlı görsel ve anlatımlardan faydalanarak, hayal gücünüzü çalıştırmak kalıyor!

Sizler için makrome yapımını yanında, farklı ve kolay içerikler ile evinizi nasıl değiştirebilmeniz için küçük fikirler vermeyi ihmal etmeyeceğiz!

Makromeden ayna yapımı için bir diğer yazımızı okumayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu