Makrome Yapımı

Kasnakta Makrome Yapımı

Dreamcatcher ya da düş kapanı olarak bilinen ürünler ortaya çıkartmak için kasnak kullanabilirsiniz. Kasnakta makrome yapımı adlı bu yazımız ile sizlere hangi ürünlerin yapıldığını, dekorasyon için yapılan örgüleri göstereceğiz. Teknik anlatımı içinde farklı, geniş kapsamlı anlatımı sitemiz üzerinden yazıyor olacağız.

Kasnakta makrome yapımı

kasnakta makrome
makrome kasnak yapımı

Makrome yaparken diğer yazılarda belirttiğimiz gibi kasnak kullanımı oldukça önemli. Kasnak ile düş kapanı yapılabilir, kasnak ile gökkuşağı, masa altlıkları yapılabilmektedir. Plastik vidalı kasnak, plastik çelik kasnak ve punchlı kasnak türleri bulunmaktadır. Başlangıç noktasında plastik vidasız düz kasnakları kullanabilirsiniz.

Son dönemlerde isimli kasnaklar çok sık tercih edilmektedir. Yeni doğum yapanlar, bebek odalarının kapılarına isimlik yaparken kasnak kullanmaktadırlar. İsimli kasnaklar bebekler için tercih edilse de yeni evlenen çiftlerde kullanmakta. Süslemeler için de yapma çiçek, el işlemesi olan ipliklerle motifler oluşturabilirsiniz. İşte isimli kasnaklara örnekler;

isimli kasnak
isimli kasnaklar

Belirtilen görseller ve yazılar ile sizlere fikir vermek için bu yazımızı oluşturduk. Doğru kasnak seçimi ve hayal gücü ile ortaya harika ürünler çıkarabilirsiniz. Makrome yapımı ile ilgili diğer tüm konulara web sitemizden ulaşabilir, öğrenmek istediğiniz konular hakkında bizlere soru ve önerileri iletebilirsiniz. Makrome ipi, makrome kasnakları, makrome ürünleri, makrome malzemeleri gibi geniş konular hakkında yazmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu