Bedava internet Uygulamaları Türk Telekom, Turkcell, Vodafone

Bedava internet Uygulamaları Türk Telekom, Turkcell, Vodafone

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom abonelerinin bedava internet kazanmak için başvurabileceği birçok yol mevcut. Peki hangi operatör, hangi uygulama ve kampanyalarla ne kadar internet veriyor, bunları kazanmamız için ne yapmamız gerek?

Söz konusu bedava internet uygulamaları her geçen dönemde değişim gösteriyor. En güncel bilgilere ise bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Şimdi de lafı daha fazla uzatmadan bedava internet veren uygulamalara yakından bakalım.

Mobil internet kullanımınız artıyor, faturalar ya da abonelik paketleriniz pahalı geliyorsa bedava internet veren uygulamalar imdadınıza yetişebilir. TurkcellVodafone ve Türk Telekom’un kullanıcılarına ücretsiz internet paketleri sunduğu pek çok uygulama ve kampanyası mevcut.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları:

Türk Telekom site ya da uygulaması ile TL yükleme:

Faturasız hatta sahipseniz TL yüklemenizi Türk Telekom internet sitesi yada mobil uygulaması üzerinden yaparak ücretsiz internet kazanabilirsiniz. 30 TL alt yüklemelerde günlük 1 GB, 30 TL üzeri yüklemelerde ise haftalık 1 GB  hediye ediliyor. Katılım için 1 GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj atmanız gerek.

Yeni Türk Telekom abonelerine:

Türk Telekom ailesine yeni katılacak abonelerde eğer herhangi bir Türk Telekom merkezine giderlerse bayilerin kendisine özgün olan internet kampanyalarından faydalanabilirler. Ticari işletme hakkı bayilere ait olduğu için hediye internet miktarlarını net şekilde vermek zor. Hat değiştirmeyi düşünüyorsanız, aklınızda bulunsun.

Vodafone bedava internet kampanyaları:

Bedava internet kazanmak için öncelikle “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirin. Bu uygulama içerisinde sürekli bedava internet kampanyaları çıkabiliyor. Böylelikle sürekli takipte kalırsanız aktif bir internet kazanabilirsiniz.

Arkadaşını getirene 15 GB internet:

Eğer Vodafone abonesiyseniz ve başka operatör kullanan arkadaşınız varsa, kendisini Vodafone’a geçmeye ikna ederek 15 GB internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız interneti 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Bunun için Yanımda uygulaması içinden Hikayeler bölümünü ziyaret edip arkadaşınıza davetiye göndermeniz, arkadaşınızın o davetiye üzerinden Vodafone’a geçiş yapması şart.

İnternet Avcıları (26 yaş altı):

26 yaş altı Vodafone Freezone kullanıcıları, Google Play Store ya da App Store’dan İnternet Avcıları oyununu indirebilirler. Pokemon Go benzeri bir yapıda olan oyun size bit adındaki robotları yakalamanız için fırsat veriyor, yakaladığınız robotlarla mağaza bölümünden dilediğiniz internet paketini ücretsiz olarak satın alabiliyorsunuz.

bedava internet

Turkcell bedava internet uygulamaları:

Dijital Operatör, Salla Kazan:

Turkcell kullanıcılarının Android ve iOS telefonlarına yükleyebilecekleri Dijital Operatör uygulamasında Salla Kazan bölümüne girerek internet kazanabilirler. Salla Kazan kampanyası, her Turkcell abonesi için haftada bir kez kullanıma açılıyor.

Turkcell Yaani kampanyası:

Yaani arama motorunu kullanan Turkcell aboneleri, 10 gün içinde 20 Yaani araması yaparak bedava 1 GB internet kazanabilirler. Kazanılan internet paketleri ise uzun süre boyunca kullanılabiliyor.

Turkcell GNÇ (26 yaş altı):

Turkcell’in genç aboneleri için Android ve iOS için sunduğu GNÇ uygulaması da bedava internet alabileceğiniz bir uygulama. 26 yaş altındaki Turkcell aboneleri GNÇ uygulamasını indirip kurduktan sonra ÇATLAT bölümüne giriş yaparak haftada 2 gün bedava internet kazanma şansı yakalıyor.

Bir başka şekilde “BİP” uygulamasından “Kim 1 GB İster?” oyununu oynayın. Bilgileri doğru cevaplamanız halinde “1 GB” kazanabilirsiniz. Dilerseniz “500 MB’a ulaştığınızda “PES ET” butonuna basabilirsiniz”. Bu oyunu her hafta oynayabiliyorsunuz. Eğer yanlış cevap verirseniz ve hiç kazanamazsanız her gün oynayabilirsiniz.

Goller Cepte:

Futbolsevet Turkcell kullanıcıları ise haftalık Goller Cepte uygulamasını indirip bedava internet kazanabilirler. Bunun için uygulama içerisinden Her Gol 100 MB bölümüne gitmeleri, haftanıne en çok gol olacak maçını tahmin etmeleri gerekiyor. Ödül olarak maçta atılan gol sayısının 100 katı kadar MB sınırında ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB hediye internet hatlarına tanımlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir