2020 İnternet Paketleri

İnternet paketleri artık SMS paketlerinden daha çok kullanılmaktadır. Zira WhatsApp ve benzeri sosyal ağlar üzerinden haberleşme çok yaygın bir hâl almıştır.Hal böyle olunca 2020 internet paketleri merak edilmektedir.

Turkcell İnternet Paketleri

Turkcell, faturalı ve faturasız hatlara özel çeşitli internet paketleri sunmaktadır. Platinum Black Her Ay 5 GB Hediye paketi bunlardan biridir. Bu paket kapsamında Turkcell Platinum Black müşterileri ayda bir kez 5 GB bedava internet kazanabilmektedir. Bu paket yurt içinde 7 gün boyunca kullanılabilmektedir.

Vodafone İnternet Paketleri

Ülkemizde en çok kullanılan mobil operatörlerden biri de Vodafone’dur. Vodafone ücretsiz internet fırsatları da çeşitlidir. Örneğin; son 1 ayda yeni hat alan, numarasını Vodafone’a taşıyan yahut faturasızdan faturalıya geçen müşteriler seçtikleri tarifeye göre ayda 10 GB internet kazanabilmektedir. Bu hediye Vodafone yanımda uygulamasına girilip Ek Paketler kısmından alınabilir.

Türk Telekom İnternet Paketleri

Türk Telekom da ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Türk Telekom’un sunduğu internet fırsatlarından biri ise Sil Süpür’dür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir